Wiadomości

Wpadł podczas kontroli drogowej z towarem na 25 tys. zł

Dodano:
garwolin - Wpadł podczas kontroli drogowej z towarem na 25 tys. zł

Ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli garwolińscy policjanci. Wartość zabezpieczonego mienia to ponad 25 tysięcy złotych. Papierosy zostały ujawnione podczas zwykłej kontroli drogowej.

W środę funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w miejscowości Kacprówek zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. W trakcie czynności policjanci ujawnili ponad tysiąc paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej. 43-letni kierowca auta trafił do policyjnego aresztu. Wartość zabezpieczonych wyrobów tytoniowych to ponad 25 tysięcy złotych.

Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 2 lat.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP f9d3bd4294) Odpowiedz

Powinni się za ten problem poważniej zabrać. W okolicy Garwolina, Parysowa, Trąbek i innych miejscowości w powiecie jest tylu handlujących lewymi papierosami i nikogo to nie obchodzi.

Matematyk (, #IP 4bdccc8af6) Odpowiedz

25.000zł dzielimy na 1.000szt. paczek i wychodzi nam 25zł za paczkę. Średnio opłacalny biznes, kiedy legalna paczka kosztuje 15zł w sklepie. Albo policja zawyża sobie statystyki albo są tam problemy z edukacją matematyczną albo jest chochlik w tekście.