Wiadomości z Garwolina

Nowe oferty pracy w firmie Baks w Karczewie

Dodano:
garwolin - Nowe oferty pracy w firmie Baks w Karczewie

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji poszukuje pracowników.Firma Baks poszukuje pracowników na stanowiska:

 • Magazynierów (mile widziane uprawnienia na wózki widłowe)
 • Operatorów Maszyn (do przyuczenia) (gwinciarek, pras hydraulicznych, mimośrodowych, krawędziowych, numerycznych CNC itp.)
 • Pracowników fizycznych
 • Konserwatora wózków widłowych (lub osobę do przyuczenia)
 •  
  MIEJSCE PRACY: KARCZEW
  CV PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES E-MAIL:
  rekrutacja@baks.com.pl
  z dopiskiem nazwy stanowiska aplikacjioraz

  Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  BAKS Kazimierz Sielski adres: ul. Jagodne 5 , (kod 05-480) Karczew, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne dla przeprowadzenia procesu naboru. Przekazane dokumenty aplikacyjne po zakończonym procesie naboru nie będą zwracane i zostaną usunięte.

  Artykuł sponsorowany