Wiadomości z Garwolina

Debata o bezpieczeństwie już 14 czerwca

Dodano:
garwolin - Debata o bezpieczeństwie już 14 czerwca

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu. Odbędzie się ona 14 czerwca bieżącego roku o godzinie 12.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie przy ul. Kościuszki 53. Spotkaniu będzie przyświecało hasło "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- Możesz mieć na nie wpływ”.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie realizuje szereg działań i przedsięwzięć prewencyjnych, których celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Wśród tych działań są debaty społeczne ujęte w cykl spotkań "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". Pełnią one funkcję dialogu pomiędzy społeczeństwem, a Policją. Dają możliwość wymiany wzajemnych oczekiwań i informacji oraz wskazania obszarów i miejsc, które według mieszkańców wymagają większego zainteresowania ze strony organów ścigania.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca br. o godz. 12.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie przy ul. Kościuszki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

KMP Dęblin (, #IP 695b1752ec) Odpowiedz

http://www.deblin.pl/kultura/n,42835,dni-deblina-2018.html 15-17.06.2018 Baciary Nicki Queen Krzysztof Cugowski z zespołem Cała imprezę poprowadzi: Aleksandra Szwed