Rozrywka | Kultura Garwolin

Możesz zostać modelką!

Dodano:
garwolin - Możesz zostać modelką!

Miłośniczki Kina „Wilga” mogą spełnić swoje marzenia o zostaniu modelką! Cykl „Kino w Szpilkach” proponuje pokaz mody z modelkami z Garwolina. Zgłoś się i weź udział w pokazie Bartosza Pilawskiego!

Cykl „Kino w Szpilkach” stał się jedną z najbardziej lubianych atrakcji proponowanych przez Kino „Wilga”. Przynajmniej raz w miesiącu panie mają okazję obejrzeć film oraz wziąć udział w spotkaniu z zaproszonym gościem. Na widzów zawsze czekają również upominki i miłe niespodzianki. Znane osoby pojawiają się w Garwolinie, by spotkać się z fanami, podpisać książki i udzielić wywiadu. Tym razem formuła spotkania będzie trochę inna. Przed seansem filmu „Jestem taka piękna“ nastąpi pokaz mody.

28 czerwca gościem „Kina w Szpilkach” będzie projektant mody Bartosz Pilawski. – Zależy mi na tym, aby moi klienci otrzymywali ode mnie projekty nie tylko piękne, ale również funkcjonalnie niezależnie od okazji ich ubierania. Moda to pasja, która pochłonęła mnie w całości już dawno temu – podkreśla artysta.

REKLAMA:


Projektant zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Z tej okazji Kino „Wilga” poszukuje pań, które chciałyby wziąć udział w pokazie. Oprócz wybiegu na modelki będzie czekać profesjonalny makijaż i stylizacja włosów. Wszystkie chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i odesłanie go wraz ze zdjęciem na adres: kinogarwolin@tlen.pl

Chętne panie powinny spełniać następujące wymagania:
Wzrost 170-180 cm
Biust 83-89 cm
Talia 60-65 cm
Biodra 86-93 cm
Rozmiar butów 38-40
Należy dołączyć swoje zdjęcie w oddzielnym pliku.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

szef Armaniego (, #IP 51fc2dca03) Odpowiedz

E.. to ma być moda? weźta się ogarnijta i to kino w szpilkach to wywalta.. czemu nie można nadążać z nowymi premierami fajnych filmów? połowy filmów to tu nie puszczajo a połowa jest po 2 miesiącach od premiery.. tylko tracita czas na takie głupoty zamiast się za porzondne kino wzionść !

Uwaga! (, #IP c786268ac0) Odpowiedz

Kariera czy sidła? Później do Dubaju można wyjechać.

(, #IP 8e863407f9) Odpowiedz

a ty co się jarasz tym dubajem, jak laska jest dorosła to niech robi co chce. nie twoja sprawa jak zarabia na życie

Wybór (, #IP 0ca831c005) Odpowiedz

Właśnie, że moja sprawa i każdego kto ma za grosz przyzwoitości i oleju w głowie. Nie jest to jej sprawa jak piszesz, tylko nas wszystkich. Nie jest to też jakaś jak ją obrażasz, lecz zapewne czyjaś córka lub siostra. Czy swoją córkę też tak nazwiesz i będziesz się cieszyć z jej procederu? Smucę się a nie jaram.

ot i wszystko (, #IP 8e863407f9) Odpowiedz

czym się smucisz? chyba tym, że one maja kasę a ty nie. jak ją zarabiają to nie twój, i nie mój interes. jeszcze raz napiszę. osoba dorosła sama podejmuje decyzje i ponosi ich konsekwencje.

Odpowiedzialność (, #IP 50aa9fde3d) Odpowiedz

Znów się mylisz: niczego im nie zazdroszczę i pieniędzy też na razie mi nie brakuje. Wracając do odpowiedzialności to jeśli jaki dorosły który jest jak ślepiec i idzie ku przepaści a ktoś z boku to widzi i nic nie mówi a ślepiec w nią wpadnie to czy ten który to widział, ale go nie ostrzegł jest według ciebie bez odpowiedzialności? Czy jeśli ktoś sprzedaje narkotyki ale tylko dorosłym to też jest bez odpowiedzialności? Bo to są dorośli i powinni wiedzieć i widzieć? A stręczycielstwo?

(, #IP 19a9b1d833) Odpowiedz

Do Dubaju to warszawskie celebrytutki wyjeżdżały. Na jacht do starego araba nie tak łatwo się dostać bo chętnych wiele.