Wiadomości

Potrącenie rowerzysty w Maciejowicach

Dodano:
garwolin - Potrącenie rowerzysty w Maciejowicach

Dziś po południu doszło do potrącenia rowerzysty w miejscowości Maciejowice.

Do zdarzenia doszło na ulicy Lubelskiej w okolicy stacji paliw Stawex. Z relacji Czytelnika wynika, że na miejsce zdarzenia przyjechała karetka, jeden zastęp OSP i jeden zastęp PSP.

Za informacje i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

Więcej informacji wkrótce.

REKLAMA:


- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 14.22. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Toyota i 22-letniego rowerzysty. Pojazd jak i rowerzysta  poruszały się w tym samym kierunku. Rowerzysta doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wypadek (, #IP d42442e0ea) Odpowiedz

Poproszę rodzinę rowerzysty poszkodowanego o kontakt na adres e-mail: m_kowalczyk80@o2.pl