Ciekawe tematy z Garwolina

Sprawa Tomasza Cieślaka w materiale wideo portalu wSensie.pl

Dodano:
garwolin - Sprawa Tomasza Cieślaka w materiale wideo portalu wSensie.pl

5 kwietnia 2017r. Stowarzyszenie Pogotowie dla Zwierząt, odebrało 73 psy i 5 kotów Tomaszowi Cieślakowi, mieszkańcowi miejscowości Stodzew, powołując się na ustawę o ochronie praw zwierząt. Dzień późnej działacze odebrali mu 29 sztuk bydła. Stowarzyszeniu, którego (były już) prezes Grzegorz B. ma na koncie wyrok za bezprawne odebranie zwierząt, grozi delegalizacja. 20 sztuk bydła Tomasza Cieślaka odebranych przez PdZ, jak wynika z informacji od ARiMR, trafiło już do rzeźni. To nie koniec

 problemów Tomasza Cieślaka, ponieważ przeciwko niemu w Sądzie Rejonowym w Garwolinie toczy się sprawa o znęcanie się nad  zwierzętami. Sprawie Tomasza Cieślaka i innych pokrzywdzonych przez PdZ przyjrzał się portal wSensie.pl.O sprawie Tomasza Cieślaka pisaliśmy TUTAJ.


Gmina Parysów otrzymała niedawno fakturę od Stowarzyszenia Pogotowie dla Zwierzą za ich utrzymywanie i leczenie (więcej niebawem).

Ewa Zajączkowska, dziennikarka portalu wSensie.pl używa mocnych słów w stosunku do Stowarzyszenia Pogotowie dla Zwierząt.

„Bohaterowie mojego reportażu to w dużej mierze osoby doświadczone przez życie. Wszyscy doznali ogromnej krzywdy i pogardy od tych, którzy przedstawiają się jako obrońcy zwierząt. Dla niektórych zwierzęta były źródłem dochodu, dla innych jedynym kompanem życia. Dziś próbuje się z nich zrobić przestępców i zwyrodnialców... „ -
czytamy zapowiedzi reportażu wideo autorstwa Marcina Hernika i Ewy Zajączkowskiej.

Link do tekstu TUTAJ.

Materiał wideo jest dostępny poniżej.Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

biznes na odbieraniu zwierząt (, #IP b31e09f7ce) Odpowiedz

We wczorajszym programie Jaworowicz było o dwóch takich co odbierają zwierzęta.

Gdzie są zwierzeta ? (, #IP 412c165b61) Odpowiedz

Dlaczego wójt Gminy Parysów pozwoliła odebrać zwierzęta rolnikowi, główne źródło utrzymania?

Biznesmeni (, #IP b63e482c3d) Odpowiedz

Zawsze twierdziłem, że ci wszyscy miłośnicy zwierząt to nic innego jak dobrzy biznesmeni, żerujący na cudzym nieszczęściu Pamiętajcie tu nie chodzi o dobro zwierząt.

Realista (, #IP 295ca89164) Odpowiedz

To jest mafia, zoorganizowana grupa działająca dla zysku, dobro \wierząt to tylko przykrywka.

Z batem do konia chodzący.. (, #IP 51fc2dca03) Odpowiedz

Skoro mu zabrali a on tak łatwo oddał to też jest coś na rzeczy.. to odrazu widać jakie zwierzęta mają warunki. skoro jest okej i jest zadbane to powinien bronić zwierząt a jak był syf to im zabrali..chyba że wbili z psami po psy haha a że prezes kombinator to i zarobili... Przekręt !!! złodzieje ! z drugiej strony co on robił z 73psami ? hymm ?

Nie oddał (, #IP 1a2f1ee4fb) Odpowiedz

No oddał, tylko zostały mu odebrane w asyście kilku policjantów.