Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 10-06-2018r.

Dodano:

4 czerwca

Garwolin, ul. Staszica, godz. 9:28
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 87-letni mężczyzna z dotychczas  nieustalonych przyczyn przechodząc na druga stronę ulicy w okolicach przejścia dla pieszych dostał się pod naczepę samochodu ciężarowego marki MAN, którym kierował 57-letni mężczyzna (trzeźwy). Pieszy został przewieziony do szpitala, gdzie w trakcie udzielanej pomocy zmarł. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

5 czerwca

Piotrówek
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P.D., lat 27 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem VW Transporter, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Trąbki, ul. Ogrodowa, godz. 18:31
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 10-letni chłopiec jadąc rowerem wjechał pod jadący pojazd marki Nissan Primera którym kierował 43-letni mężczyzna. Dziecko doznało ogólnych potłuczeń i zostało przewiezione do szpitala dziecięcego, a po udzieleniu pomocy zostało wypisane do domu. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

6 czerwca


Wola Rębkowska, ul. Przemysłowa, godz. 13:05
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że na prostym odcinku drogi krajowej K76 w dobrych warunkach atmosferycznych kierujący motocyklem Kawasaki 30-letni mężczyzna (brak możliwości zbadania na stan trzeźwości z uwagi na obrażenia ciała) wykonując manewr wyprzedzania na linii ciągłej kolumny pojazdów uderzył prowadzonym przez siebie pojazdem w tył wykonującego manewr skrętu w lewo na parking samochodu ciężarowego marki Renault Beriet kierowanym przez 38-letniego mężczyznę (trzeźwy). Na skutek zderzenia motocykl wraz z kierującym mężczyzną uległ zapaleniu, w następstwie czego kierujący doznał licznych poparzeń ciała oraz innych obrażeń i został przetransportowany z miejsca zdarzenia karetką a następnie śmigłowcem LPR do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Kolonia Gocław
Oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na DK 17 na środku drogi znajduje się samochód ciężarowy. Na miejsce udali się policjanci z PP Pilawa i potwierdzili zgłoszenie. W samochodzie znajdował się kierowca ciężarowego Volvo 36-letni mężczyzna, który był w stanie nietrzeźwości wynik 3,04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

7 czerwca

Lipówki
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali R.K., lat 25 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Żelechów, ul. Długa, godz. 22:52
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna (trzeźwy) kierujący samochodem marki Opel zawracając na stacji paliw potrącił prawidłowo przechodzącego 37-letniego pieszego (3.19 promila alkoholu). Pieszy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

REKLAMA:


8 czerwca

Maciejowice
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali M.K., lat 62 zam. pow. Ryki, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Maciejowice, ul. Lubelska godz. 14:22
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Toyota i 22-letniego rowerzysty. Pojazd jak i rowerzysta  poruszały się w tym samym kierunku. Rowerzysta doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

9 czerwca

Garwolin ul. Długa, godz. 11.19
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki Honda Civic wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w lewo potraciła 80-letnią kobietę, która nagle wtargnęła na jezdnię, usiłując przejść na drugą stronę. Poszkodowana doznała powierzchownych urazów ciała i została przewieziona do szpitala. Kierująca pojazdem trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Gończyce
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.Ł., lat 42 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

10 czerwca

Kozice, godz. 2.15
23-letni mężczyzna kierujący samochodem marki BMW uderzył  w słup linii energetycznej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Podczas badania mężczyzna w wydychanym powietrzu posiadał 0,73 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Wola Łaskarzewska, godz. 13:47
87-letnia kobieta pod nieobecność domowników wyszła z domu, a następnie z nieustalonej dotychczas przyczyny wpadła do przydomowego stawu, gdzie nastąpił jej zgon. Czynności wykonano pod bezpośrednim nadzorem prokuratora rejonowego w Garwolinie. Na podstawie zapisu monitoringu domowego wykluczono udział osób trzecich. Zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Ruda Tarnowska
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali K.P., lat 29 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Ford Transit, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Sokół, godz. 15:35
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w porze dziennej przy dobrej widoczności na prostym odcinku drogi kierujący samochodem marki VW Golf, nie zachował należytej ostrożności mijając się z pojazdem jadącym z przeciwka zjechał prawym kołem na pobocze, a następnie stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe pobocze po czym uderzył w betonową barierę. W wyniku zdarzenia kierujący jak i 16-letni pasażer pojazdu doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitali. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 246 interwencji, odnotowali  19 kolizji i 8 wypadków drogowych.

autor: Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.