Wiadomości z Garwolina

Uderzył w betonową barierę. Dwie osoby w szpitalu

Dodano:
garwolin - Uderzył w betonową barierę. Dwie osoby w szpitalu

W niedzielę 10 czerwca doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Sokół, gm. Sobolew. Mężczyzna kierujący volkswagenem golfem nie zachował ostrożności podczas mijania się z innym pojazdem, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowe bariery. Kierujący i 16-letni pasażer trafili do szpitala.


- Zgłoszenie o zdarzeniu w Sokole otrzymaliśmy o 15.35.Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w porze dziennej przy dobrej widoczności na prostym odcinku drogi kierujący samochodem marki VW Golf, nie zachował należytej ostrożności mijając się z pojazdem jadącym z przeciwka zjechał prawym kołem na pobocze, a następnie stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe pobocze po czym uderzył w betonową barierę. W wyniku zdarzenia kierujący jak i 16-letni pasażer pojazdu doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitali. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew -
informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.