Rozrywka | Kultura Garwolin

Mieszkańcy Garwolina obchodzili Święto Mleka

Dodano:
garwolin - Mieszkańcy Garwolina obchodzili Święto Mleka

10 czerwca w Amfiteatrze na Zarzeczu odbyło się Święto Mleka. Nikogo nie wystraszył upał i prażące słońce - wydarzenie zgromadziło setki osób, które już od godziny 15.00 całymi rodzinami przybywały na popularny „Kwadrat”, aby bawić się na pikniku rodzinnym. Imprezę poprowadzili artyści „Jo Art Show”.

To była już ósma edycja imprezy, która rok w rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczna odsłona również nie zawiodła – organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, które ucieszyły przede wszystkim najmłodszych, ale także dorosłych uczestników wydarzenia.

Imprezę poprowadzili artyści grupy „Jo Art Show”, którzy wystawili przedstawienie zatytułowane „Tajemniczy kredens” oraz prowadzili gry i zabawy dla całych rodzin. Na scenie głównej zaprezentowali się również młodzi wokaliści. Ciągłym zainteresowaniem cieszyło się firmowe stanowisko Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie, na którym można było skosztować zimnego mleka oraz kefiru, a także spróbować kawałek sera. Najmłodsi mogli skorzystać z takich atrakcji jak: malowanie twarzy, stanowisko fryzjerskie, dmuchanie balonów, przejazdy na kucykach, nadmuchiwane zjeżdżalnie, pokaz cyrkowo-iluzjonistyczny, a także wziąć udział w warsztatach tworzenia gigantycznych baniek mydlanych oraz czerpania papieru ze zużytych kartoników po mleku. Kto chciał, mógł zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Wśród uczestników imprezy przechadzała się maskotka Mleczna Krówka, która z wielką chęcią pozowała do zdjęć. Wszyscy znużeni gorącym popołudniem mogli przysiąść sobie na ławce pod parasolami.

REKLAMA:


Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Joker.
 Impreza zorganizowana została przez OSM Garwolin oraz Fundusz Promocji Mleka.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 110

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.