Wiadomości z Garwolina

Wjechał w płot i oddalił się z miejsca zdarzenia

Dodano:
garwolin - Wjechał w płot i oddalił się z miejsca zdarzenia

W poniedziałek 11 czerwca w Sobolewie, kierowca volkswagena wjechał w przydrożny płot i wraz z pasażerem oddalił się z miejsca zdarzenia. Do zniszczonego auta powrócił już tylko pasażer, będący właścicielem pojazdu.

- Zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Sądowej w Sobolewie otrzymaliśmy o 19.56. Kierujący samochodem marki Volkswagen Polo wjechał w przydrożny płot. Kierowca jak i pasażer oddalili się z miejsca zdarzenia. Na miejsce powrócił pasażer, będący właścicielem pojazdu, który był trzeźwy. Policjanci ustalili dane kierującego pojazdem. Postępowanie w tej sprawie prowadzą  policjanci z PP w Sobolewie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Za informację o zdarzeniu i zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.