Rozrywka | Kultura Garwolin

Święto Rodziny w Publicznym Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce

Dodano:
garwolin - Święto Rodziny w Publicznym Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce

W sobotę 9 czerwca, w Publicznym Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce odbył się Dzień Rodziny. Tym razem święto obchodzono pod hasłem „Kocham Cię, Polsko!”. W części artystycznej przedszkolaki zaprezentowali się w tańcach ludowych. Na scenie pojawili się także rodzice i pracownicy przedszkola. Nie zabrakło konkursów, zabaw i poczęstunku. Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu pracowników przedszkola i społeczności przedszkolnej.

Święto Rodziny na stałe zostało już wpisane w życie przedszkolnych oddziałów. To doskonała okazja, aby dzieci zaprezentowały swoje uzdolnienia, rodzice natomiast mają okazję bliżej się poznać i zintegrować. Tak było w przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce. W organizację wydarzenia zostali zaangażowani wszyscy pracownicy przedszkola na czele z pełniącą obowiązki dyrektora Wiolettą Przybysz. Każdy z przedszkolnych oddziałów zaprezentował się w tańcu ludowym oczywiście w barwnej oprawie, po którym to najmłodsi wręczali swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Na scenie pojawił się również chór dzieciaków pod batutą Marleny Boryń. Oprócz dzieci, jak co roku na scenie wystąpiła grupa teatralna składająca się z rodziców oraz pracowników przedszkola. Tym razem wszyscy mogli podziwiać talent aktorski w przedstawieniu pt.: „Szewczyk Dratewka”. Po występach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: kącik militarny, góralski, fotograficzny, plastyczny. Był tor przeszkód do zamku ze smokiem oraz walka rycerzy połączona z budowaniem zamku. Rozegrano również mecz tatusiowie kontra synowie. W teleturnieju „Kocham Cię Polsko!” mogli się sprawdzić rodzice. Nie zabrakło stoiska ze słodyczami, były kiełbaski, hot-dogi, oscypki, a nawet grochówka. I chociaż żar lał się z nieba nie sposób było nie spróbować.

REKLAMA:


Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników oraz rodziców  - podkreślała Wioletta Przybysz, która dziękowała tym, którzy zaangażowali się w przygotowania pikniku. Nowością, która spotkała się z dużym entuzjazmem, była druga część rodzinnego pikniku - letnia potańcówka pod gołym niebem przy dworku w Miętnem, której przedszkole było współorganizatorem. Pomysł na tyle się spodobał, że w planach jest już kolejna potańcówka.

Sponsorami pikniku byli:
Zakłady mięsne ŁMEAT-Łuków S.A.
Szkoła językowa Helen Doron Agnieszka Ujma-Biedrunka i Tomasz Ujma
Piekarnia Oskroba
Dorota i Mariusz Leszkowie
Andrzej Żołądek
Mariusz Baran
Magdalena i Paweł Ostrowscy
Piekarnia PSS „Społem”
Żołnierze Wojska Polskiego
Wszystkie zdjęcia wykonane zostały przez Atelier A.A.P.P. Fotografia ślubna. Zapraszamy Do fotogalerii.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 48

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.