Wiadomości z Garwolina

Rusza remont budynku internatu ZSP im. T. Kościuszki w Sobolewie za 450 tys. zł

Dodano:
garwolin - Rusza remont budynku internatu ZSP im. T. Kościuszki w Sobolewie za 450 tys. zł

8 czerwca 2018r w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została podpisana umowa na remont budynku internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Sobolewie.

- Sobolewska szkoła to przykład dobrej współpracy pomiędzy samorządem gminy i powiatu. Na jednej działce, w jednym kompleksie mieści się szkoła podstawowa prowadzona przez samorząd gminy oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych prowadzony przez powiat. Wiele inwestycji na tym terenie prowadzimy wspólnie z gminą Sobolew: hala sportowa, boiska sportowe. W budynku internatu przez długi czas mieściło się przedszkole samorządowe. Samorząd powiatowy dawno myślał o remoncie internatu. Decyzję swoją odkładał do czasu przeniesienia przedszkola. Dziś nadszedł ten moment - mamy zgodę rady, zabezpieczone środki, wyłonionego dobrego wykonawcę. To wszystko gwarantuję, że inwestycja zostanie wykonana należycie i terminowo  – powiedział podczas podpisywania umowy starosta Marek Chciałowski.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali starosta powiatu garwolińskiego Marek Chciałowski oraz wicestarosta Urszula Zadrożna przy kontrasygnacie skarbnika powiatu Agnieszki Braun.

REKLAMA:


Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych:  rozebranie części ścianek działowych, skucie istniejącej okładziny z płytek ceramicznych, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej, ułożenie terakoty na istniejących schodach wewnętrznych, wymianę balustrad na schodach, wymianę podłóg, wyrównanie posadzek betonowych, wykonanie gładzi gipsowych, wykonanie zabudów z płyt g-k, malowanie ścian, licowanie ścian płytkami ceramicznymi, wymianę instalacji kanalizacji sanitarnej, wymiana instalacji c.o., wymianę grzejników rurowych, żeliwnych na grzejniki z elementów aluminiowych,  wymianę instalacji elektrycznej.

Zamawiający przeznaczył na realizację zadania kwotę 450.000 zł.
Wykonawcą inwestycji jest firma BUDRAMAT Wiesław Wyskwar z Garwolina. Wykonawca wyłoniony w trybie przetargu nieograniczonego, wykona inwestycję za kwotę 447.819,31 zł. brutto. Termin realizacji umowy to 20 września 2018r.

garwolin-starostwo.pl, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.