Wiadomości

Feel wystąpił na Dniach Garwolina (fotorelacja)

Dodano:
garwolin - Feel wystąpił na Dniach Garwolina (fotorelacja)

Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespól Feel. Grupa popowo-rockowa znana polskiej publiczności od ponad dekady. Zespół ma na koncie 4 płyty i wiele nagród. Dziś zaprezentowali m.in. najbardziej znane utwory jak: „Swoje szczęście znam”, „Jak anioła głos” i „Zostań ze mną”.

Debiutancki singiel „A gdy jest już ciemno” panowie zaprezentowali na 44. Międzynarodowym Festiwalu w Sopocie i wywalczyli Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności. W 2013 roku powstał utwór „Poczuj to”, który dotarł do czołowych miejsc list przebojów, a piosenka „Więcej, jeśli się da” znana jest z serialu Rodzinka.pl. Feel pojawił się na garwolińskiej scenie niewiele po godzinie 21:00.

Bardziej obszerna relacja jutro.

zdjęcia: AS
źródło: CSiK, własne

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 81

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kiepska publiczność (, #IP cdf4a871fe) Odpowiedz

niestety publiczność zachowuje się nieładnie. I to nie pierwszy raz w Garwolinie tak jest. Ludzie przychodzą posłuchać a na zakończenie piosenki nawet nie klaszczą, a niektórzy nawet gwiżdżą, choć nie ma powodu. Zespołom raczej niefajnie się w Garwolinie występuje, choć wiadomo, że wokalista stara się być miły, nawet gdy brak odzewu.

(, #IP 75e2b84e5c) Odpowiedz

Bez powodu nikt nie gwizdał. Ludzie czekali na fajerwerki a nie na ich bisy a oni udawali że nie słyszą gwizdów i męczyli dalej.

(, #IP 2efa81b925) Odpowiedz

szkoda, że to co najciekawsze dzieje się w niedzielę wieczorem :( nie każdy może pójść niestety. W sobotę nawet byłoby liczniej jeśli chodzi o publiczność. A w niedzielę przed wieczorem wielu Garwolaków jest już w rozjazdach...

Baćiara Kupicha...AAA (, #IP 355132f559) Odpowiedz

Lepiej nie mówić o Garwolinie i tak DĘBLIN jest góra....3 koncerty Live!!!!

Krecik (, #IP 355132f559) Odpowiedz

Garwolin...zakupta se estrady.Kostki brukowej moze sluchac ...burmissssstttrrrzzz

BRAWO DLA FEEL!!! (, #IP 5717b53b85) Odpowiedz

Super koncert. Pełen profesjonalizm i piękny głos Piotra Kupichy. Podziękowania dla organizatorów- świetny wybór. Fajerwerki też super:)

(, #IP c7f22a37f1) Odpowiedz

Lepiej bylo w Zelechowie. Baciary wymiatają!

brawo! (, #IP c5c5c2f80c) Odpowiedz

A jednak publiczność dopisała, mimo, że przecież co niektórzy tak bardzo są spragnieni gwiazdy disco polo na dniach Garwolina. Mnie się bardzo podoba, że Garwolin się nie ugina i nie zaprasza na występy disco polowców.

Fan (, #IP 439fd101f0) Odpowiedz

A pilawiaczki szczycą się że zaprosili Sławomira ha ha.No tak wieś się bawi wieś tańczy.Garwolin górą!Pokazał jak się robi koncerty i kogo zaprosić.

brawo (, #IP a9ee5a64a5) Odpowiedz

jeden z niewielu koncertów grany na żywo - super