Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 17-06-2018

Dodano:

11 czerwca

Wygoda
Policjanci z PP Pilawa, zatrzymali J.W., lat 42 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW Golf, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Lipówki
Policjanci z WK KPP Garwolin zatrzymali 33-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

12 czerwca

Wola Żelechowska
Policjanci z PP Żelechów, zatrzymali A.S., zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW Golf, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.39 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

13 czerwca

Garwolin
Policjanci z WK KPP Garwolin, u 28-letniego mężczyzny ujawnili cztery woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

16 czerwca

REKLAMA:


Sulbiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K.B., lat 22 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania.  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Samorządki
Policjanci zatrzymali M.O., lat 44 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem, nie stosując się do decyzji sądu o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin ul. Stacyjna, godz. 17:56
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 68-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Ford Fiesta, potrącił na przejściu dla pieszych przechodzącą z rowerem 71-letnia kobietę. Piesza doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

17 czerwca


Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali S.P., lat 23 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 295 interwencji, odnotowali  17 kolizji i 1 wypadek drogowy.

autor: KPP w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.