Wiadomości

Jak radzić sobie z dziećmi? O tym dowiesz się na warsztatach "Bez spiny" organizowanych przez FTŻ

Dodano:
garwolin - Jak radzić sobie z dziećmi? O tym dowiesz się na warsztatach

Fundacja Tętniące Życiem serdecznie zaprasza rodziców i opiekunów na kolejne spotkanie z cyklu "Bez spiny". Tym razem porozmawiamy o tym jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi w rodzinie, z dziećmi w różnym wieku.

Poruszymy między innymi takie tematy jak:
 - wsparcie dziecka,  czyli jak możemy mu pomóc
 - wspieranie samego siebie, wykorzystanie własnych zasobów
- manipulacja czy skuteczny mechanizm? czyli o tym czy nasze dzieci wodzą nas za nos

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, część wykładowo-dyskusyjną oraz ćwiczenia indywidualne i w grupach. Celem zajęć będzie wyposażenie Państwa w konkretne propozycje rozwiązań do wykorzystania w codziennym życiu dlatego zachęcamy do zgłaszania na zajęciach własnych przykładów sytuacji co do których chcą Państwo uzyskać wskazówki (nie jest to jednak obowiązkowe).

REKLAMA:


Zajęcia poprowadzą:
Krystyna Bieniawska-Dąbek -   pedagog, psychoterapeuta pracujący w nurcie systemowym,  od wielu lat zajmuje się terapią indywidualną młodzieży oraz prowadzi warsztaty dla rodziców i nastolatków ale przede wszystkim zdobywała praktykę wychowując trójkę własnych pociech.

Anna Wcisło - psycholog, studentka seksuologii klinicznej, na co dzień pracująca z młodzieżą, dziećmi i  dorosłymi w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej.
Zajęcia odbędą się 19 czerwca 2018 (wtorek) o godz 18 w Sali konferencyjnej Pływalni Miejskiej „Garwolanka”.

Wstęp wolny
Warsztaty potrwają około 2h-2,5h


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.