Rozrywka

Zaprezentowali się podczas Dni Garwolina

Dodano:
garwolin - Zaprezentowali się podczas Dni Garwolina

Dni Garwolina to czas do wspólnego świętowania, ale też czas do zaprezentowania swoich dokonań i umiejętności. W niedzielę przed garwolińską publicznością wystąpiła Orkiestra Dęta OSP, młodzi tancerze ze: Studia Ruchu Kordaszewscy, Dance Now i Street Dance Studio oraz uczniowie Best Vocal Studio.

Podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego można było posłuchać koncertu Orkiestry Dętej OSP Garwolin. Orkiestra od lat uświetnia to oraz wiele innych wydarzeń, mających miejsce w powiecie. Na tegoroczny koncert zespół przygotował różnorodny repertuar –  tradycyjne pieśni żołnierskie, przeboje polskiej muzyki filmowej i zagraniczne hity.

W niedzielę na scenie pojawiły się także młode talenty z Best Vocal Studio. W koncercie „Osiecka w pociągu” publiczność usłyszała znane i mniej znane teksty Agnieszki Osieckiej.

Jak co roku nie mogło zabraknąć także tańca. Efekty swojej rocznej pracy zaprezentowały wszystkie szkoły taneczne działające w Garwolinie – Studio Ruchu Kordaszewscy, szkoła baletowa Dance Now i Street Dance Studio.

REKLAMA:


Wcześniej publiczność rozgrzał urzekający pozytywną energią Kraków Street Band.

Najmłodsi widzowie nie zostali pominięci – dla nich wystąpił Teatr Barnaby i to w aż dwóch odsłonach! O godzinie 16:00 dzieci zobaczyły „Tymoteusza wśród ptaków”, a o 19:00 „Czerwonego Kapturka”. Oba spektakle były przedstawieniami lalkowymi.

zdjęcia Adrian Stoń
tekst CSiK, opr. AS


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 194

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.