Wiadomości

Wyjechał z domu i nie wiedział gdzie się znajduje. Odnaleźli go policjanci

Dodano:
garwolin - Wyjechał z domu i nie wiedział gdzie się znajduje. Odnaleźli go policjanci

Wyjechał z domu samochodem, nie wiedział gdzie się znajduje. Natychmiast interweniowali policjanci z Garwolina, Warszawy i Puław.

W poniedziałek rano do dyżurnego garwolińskiej Policji zadzwoniła kobieta i poinformowała, że w godzinach porannych jej 70-letni ojciec chory na cukrzycę i schizofrenię wyjechał z domu samochodem i nie wie gdzie się znajduje. 70-latek miał przy sobie telefon komórkowy, lecz za każdym razem mówił, że znajduje się w innym mieście. Dzięki wykorzystaniu policyjnej techniki oraz profesjonalnej obsłudze zgłoszenia przez służbę dyżurną garwolińskiej jednostki, mężczyzna w przeciągu 2 godzin od czasu zgłoszenia został odnaleziony. 70-latka odnaleźli policjanci z KPP w Puławach, nieopodal miejscowości Osiny. Mężczyzna nie był w stanie wytłumaczyć jak tam dojechał i dlaczego się tam znalazł. Cały i zdrowy został odebrany przez rodzinę.

Gdyby nie szybkie działanie wszystkich policjantów, którzy połączyli posiadane informacje i prawidłowo wytypowali gdzie szukać mężczyzny ta historia mogłaby skończyć się inaczej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Brawo (, #IP b9cb6bf78f) Odpowiedz

10/10