Sport

Tenisowy Dzień Dziecka

Dodano:
garwolin - Tenisowy Dzień Dziecka

Ponad 40 dzieci ze szkół podstawowych wzięła udział w Tenisowym Dniu Dziecka zorganizowanym 9 czerwca 2018r. na kortach w Miętnem przez Szkołę Tenisa Wojciecha Baduchowskiego - to prezent od Szkoły Tenisa dla najmłodszych pasjonatów tej dyscypliny sportu z okazji ich Święta.

Uczestnikom licznie towarzyszyli opiekunowie, rodzeństwo, kibice - często całe rodziny - wspierając młodych tenisistów w ich poczynaniach. A łatwo nie było... Pogoda przypominała tropikalne upały, a na niebie próżno było szukać chociażby chmurki. Nie przeszkodziło to dzieciom w doskonałej zabawie. Wszyscy zgodnie w dobrej kondycji i pogodnych nastrojach dotrwali do uroczystego zakończenia, połączonego z wręczeniem pamiątkowych medali i pucharów wszystkim uczestnikom tej pięknej imprezy.

Ale żeby je otrzymać najpierw trzeba było zaprezentować swoje tenisowe umiejętności - adekwatnie do wieku i stopnia zaawansowania. Najmłodsi pokonywali kolejne etapy tenisowego wtajemniczenia demonstrując panowanie nad piłką w wymianach z partnerem, starsi rozgrywali tenisowe tie - breaki i sety.

REKLAMA:


Nie zabrakło też atrakcji pozatenisowych - malowania twarzy, balonikowych abstrakcji czy kolorowych, kredowych fantazji na chodniku, które w chwilach wolnych od gier kreowały z dziećmi przygotowane do animacji panie, a na bieżąco serwowane były dania z grilla dla uczestników turnieju i gości.

Tenisowy Dzień Dziecka to kolejna z wiosennych imprez, po Turnieju Otwarcia Sezonu 2018 - organizowanych przez Szkołę Tenisa Wojciecha Baduchowskiego dla pasjonatów tej dyscypliny sportu. Kolejne już niebawem.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 321

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.