Rozrywka

Muzyczna audycja dla dzieci w Miętnem

Dodano:
garwolin - Muzyczna audycja dla dzieci w Miętnem

W czwartek 12 lipca Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do Miętnego najmłodszych odbiorców kultury na plenerową audycję muzyczną "Gdzie mieszka muzyka ?" duetu kontrabas i trąbka. Wstęp wolny.

Audycja pt. "Gdzie mieszka muzyka ?" jest opowieścią o instrumentach w formie baśni. Muzyka, która przemierza świat poznaje instrumenty smyczkowe, dęte, perkusyjne, odwiedza różne zakątki, a tło tej opowieści stanowią wiersze znakomitej poetki Ewy Szelburg Zarębiny. Audycję poprowadzą instrumentaliści i pedagodzy w osobie: Daniel Biel-kontrabas, Mariusz
Kozicki-trąbka.

REKLAMA:


Wydarzenie plenerowe dedykowane jest dla dzieci. Zapraszamy z własnymi kocami :) w przypadku braku pogody audycja odbędzie się w dworku.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.