Sport

Worek medali na 39. Mistrzostwach Polski Seniorów dla MKS Garwolin

Dodano:
garwolin - Worek medali na 39. Mistrzostwach Polski Seniorów dla MKS Garwolin

Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie odbyły się w dniach 15-17 czerwca 2018r. w Sianowie (powiat koszaliński). Podczas zawodów doskonale zagrali zawodnicy MKS Garwolin.


W grze mieszanej 40+ I miejsce zajął duet Krzysztof Walenda/Magdalena Koba (KS Masovia Płock). W deblu kobiet 50+ II miejsce wywalczyły Agnieszka Brojek i Maria Brzeźnicka. W grze mieszanej Agnieszka Brojek wywalczyła również II miejsce. Pomógł jej w tym Marek
Szczęśniewski z Żyrardowa.

W singlu mężczyzn 50+ I miejsce zajął Jacek Prędki.
W grze mieszanej 55+ I miejsce zajął duet Maria Brzeźnicka/ Stanisław Wikło (MKS Orlicz Suchedniów), natomiast w grze mieszanej 60+ na I miejscu na podium stanęli Jerzy Rybicki i Krystyna Cielecka (Olsztyn).

REKLAMA:


Singiel mężczyzn 65+ to II miejsce dla Jerzego Rybickiego. W singlu mężczyzn 70+ III miejsce wywalczył Przemysław Grześkowiak.

W deblu mężczyzn 70+ II miejsce zapewnił sobie duet Leopold Tukendorf/ Paweł Gasz (UKS Unia Bieruń). W singlu mężczyzn 75+ Leopold Tukendorf też był najlepszy.

Gratulujemy udanego zwieńczenia sezonu 2017/2018.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.