Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 24-06-2018r.

Dodano:18 czerwca

Wola Życka

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali S.W., lat 62 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

19 czerwca

Górzno, ul. Piłsudskiego, godz. 10:08

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca samochodem marki VW Golf zatrzymała pojazd w miejscu dozwolonym w celu zabrania pasażera. Za pojazdem zatrzymał się drugi samochód marki Toyota Corolla kierowany przez 42-letnią kobietę. W stojącą toyotę uderzył kierujący samochodem VW Bora, którym kierował 27-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 17-letnia pasażerka samochodu Toyota, która została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin..

20 czerwca

Garwolin

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali W.O., lat 49 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


Piaski
Policjanci z Górzna zatrzymali S.Ł., lat 66 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

21 czerwca

Garwolin

Funkcjonariusze Zespołu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KPP w Garwolinie, w pomieszczeniu gospodarczym należącym do 62-letniego mężczyzny ujawnili papierosy różnych marek w ilości 119 paczek, nieposiadające polskich znaków akcyzy skarbowej. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin

24 czerwca

Garwolin

Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali R.B., lat 29 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 295 interwencji, odnotowali  21 kolizji i 1 wypadek drogowy.

autor: KPP w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.