Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Goźlinie Górnym. Dwóch kierowców w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Goźlinie Górnym. Dwóch kierowców w szpitalu

Dziś po godzinie 12.00 w miejscowości Goźlin Górny, gm. Wilga doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych: citroena i renaulta. W wyniku zdarzenia dwóch kierowców trafiło do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Kierowca pojazdu marki Renault Megane, mężczyzna lat 53 wykonywał manewr skrętu w lewo na  posesję, a w tym samym czasie 42 –letni kierowca samochodu marki Citroen C4  wykonywał manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Obydwaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala (trzeźwi). Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga – informuje asp. szt. Mare Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

W działaniach ratowniczych udzieł wzięły: dwie JRG Garwolin, OSP Wilga, OSP Mariańskie Porzecze i dwa zespoły ratownictwa medycznego.


zdjęcia: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Wypadek (, #IP f3eb1b27bd) Odpowiedz

Heh jest weekend jest i wypadek, ostatnio standard na tej trasie. Przepustowość trasy nie wyrabia. Zawsze trafi się ktoś kto się wlecze a kolumna aut za nim. Nic dziwnego że ludzie wyprzedzają na siłę. A tu w kolumnie autko skręca w lewo ...