Wiadomości z Garwolina

Wypadek na S17. Zderzenie busa i ciężarówki

Dodano:
garwolin - Wypadek na S17. Zderzenie busa i ciężarówki

Dziś przed godziną 7.00 do KP PSP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu busa i samochodu ciężarowego. W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba.

- Przed godz. 7.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na krajowej „17” w Józefowie, w którym uczestniczył samochód ciężarowy Renault Magnum i samochód osobowy Renault Traffic. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, którą przekazali przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto odłączono zasilanie elektryczne w uszkodzonych pojazdach. W akcji trwającej jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Za informację o zdarzeniu i zdjęcie dziękujemy Czytelniczce.

REKLAMA:


ATUALIZACJA: - Mężczyzna  kierujący samochodem m-ki Renault Trafic jadąc w kierunku Warszawy, zasnął za kierownicą i uderzył w barierki ochronne. Następnie zjechał na  przeciwległy pas drogi i zderzył się z samochodem ciężarowym marki Ranault Magnum. Bus dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Pomoc medyczna  została udzielona kierowcy busa na miejscu zdarzenia. Na sprawcę kolizji nałożono mandat – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.