Sport

Awansowały na Olimpiadę!

Dodano:
garwolin - Awansowały na Olimpiadę!


Polski Związek Lekkiej Atletyki ogłosił 24 - osobowe listy startowe na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się tym razem na zmodernizowanym i przystosowanym do lekkiej atletyki, Stadionie Śląskim w Chorzowie. Z naszego powiatu powołania na tę prestiżową imprezę otrzymały dwie podopieczne trenera GKS „Wilga” Garwolin, Stanisława Buszty: Julia Biernacka i Natalia Przybysz.

Julia Biernacka to tegoroczna absolwentka Gimnazjum nr 2  w Garwolinie. Awans uzyskała dzięki dobrym startom  w trójskoku –(wynik 11.09m).  Zajmuje obecnie V miejsce na liście startowej. Biegaczka Natalia Przybysz, uczennica II klasy LO w Garwolinie uzyskała awans za wynik 4.57.93s w biegu na 1500m. Zajmuje 20 miejsce w rankingu PZLA.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  – marzenie każdego młodego sportowca, odbędzie się w dniach 27-29 lipca, a koszty pobytu pokrywa organizator  tj. Śląski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

awansowały na olimpiadę (, #IP 6ea7dd99c3) Odpowiedz

no i fajnie