Wiadomości

Potrącenie rowerzysty na ul. Staszica

Dodano:
garwolin - Potrącenie rowerzysty na ul. Staszica

Dziś około godziny 12.00 na ul. Staszica w Garwolinie doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejscu są policjanci. Ruch odbywa się wahadłowo.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 12.17. 45-letni kierowca volkswagena touarega potrącił 70-letniego rowerzystę. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Za informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia dzięklujemy Czytelnikowi Dominikowi Kierzkowskiemu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

re (, #IP 0ceb24c555) Odpowiedz

W sprawie wypadku proszę rodzinę Rowerzysty o kontakt na email: h.nowak@onet.pl

dlaczego (, #IP 0eeb0713f0) Odpowiedz

skoro samochody czy motocykle w ruchu ulicznym muszą mieć włączone światła cały rok to jakim prawem rowery mogą w nim uczestniczyć bez świateł i kierunkowskazów?

bezpieczeństwo rowerzysty (, #IP b18ede01ec) Odpowiedz

Rowerzyści powinni jeździć tylko ścieżkami rowerowymi. W przypadku korzystania rowerzysty z ruchliwej drogi w centrum miasta - istnieje duże zagrożenie wypadku.

bbjjj (, #IP 630cdf88e4) Odpowiedz

Chyba ktos z rodziny napisal ten komentarz jak ostroznie by jechal niepotracil by czlowieka .Bialy dzien co rowerzysta byl niewidoczny?Co niektorzy mysla ze lepsza bryka i wszystko wolno na drodze .Szkoda tylko tego rowerzysty . zdrowia