Wiadomości z Garwolina

Skoda Suberb dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Skoda Suberb dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie

Do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie trafił samochód marki Skoda Suberb. Uroczystego przekazania pojazdu, pod budynkiem stacji, dokonał sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski.

- Mieliśmy problem z samochodami i tak się akurat złożyło, że ukazało się ogłoszenie na BiP-ie o samochodzie do przekazania. Pan poseł dał mi o tym znać. Wyraziłam chęć posiadania takiego samochodu i jest samochód. Mamy opla combo z 2004r., który ma przejechane prawie 400 tys. km, ale jest w naprawie. Nie wiadomo jak wysokie będą koszty naprawy i czy będzie nam się opłacało go naprawiać– komentuje sprawę krótko Dorota Brojek, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie.

- Taboru samochodowego w jednostkach publicznych nie kasuje się. Te jeżdżące można oddać innym jednostkom, które ich potrzebują. Pomagamy tym, którym jest to najbardziej potrzebne. Co ważne samochody w ministerstwie są serwisowane regularnie. Cieszę się, że ten pojazd trafił właśnie do Garwolina, bo sam pochodzę z małej miejscowości i uważam, że te małe miejscowości powinny być dopieszczane – powiedział podczas czwartkowej uroczystości sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski.

- Pan minister jest nie po raz pierwszy na ziemi garwolińskiej. Dziękujemy za współprace i za to, że jest przyjacielem powiatu garwolińskiego. Jak widać pomaga nam nie tylko przy obiektach sportowych jak zaplecze sanitarne dla klubu Wilga, hala portowa w Garwolinie, czy obiekty u wójta Kołodziejczyka, czy u wójta Sabaka. Wniosków, chętnych na pewno było dużo, ale udało się ten pojazd sprowadzić do Garwolina
– mówił poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, obecny na uroczystości.

REKLAMA:


Samochód poświęcił ks. Artur Zbański.
Skoda podarowana z Ministerstwa Sportu została wyprodukowana w 2009r. Pod maską ma silnik benzynowym o pojemności 1,8l.

To czwarty samochód, jaki pozyskał w tym tygodniu powiat Garwoliński. KWP w Radomiu przekazała KPP w Garwolinie oznakowaną kię i nieoznakowane bmw. 500 tys. zł wojewoda mazowiecki przekazał powiatowi garwolińskiemu na karetkę dla SP ZOZ. Nowy ambulans powinien niedługo trafić do Garwolina.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 19

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

maja rozmach... (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

tsi (, #IP e2689aeb5b) Odpowiedz

Tsi wiec benzynowy. poprawcie...