Wiadomości

Tłoczno w Garwolinie (wideo)

Dodano:
garwolin - Tłoczno w Garwolinie (wideo)

Dziś na garwolińskim „kwadracie” odbywa się kolejna, piąta edycja „Tłokowiska”. Wydarzenie ściągnęło do Garwolina mnóstwo starych aut i motocykli oraz auta modyfikowane. Wydarzenie jest większe z roku na rok.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych oprócz starych aut, na zlot mogły przyjechać auta tuningowane. Na „kwadrat” przyjechało też mnóstwo motocykli. Cała impreza jest zorganizowana na zasadzie pikniku.

Jednak atrakcji nie zabrakło. W tym roku gośćmi specjalnymi są Marek i Edek z programu Złomowisko.pl. Gwiazdą wieczoru jest kabaret Czwarta Fala znany, autor utworu – Wieśka Tico i Kiermany, nagrywanej w Garwolinie.

REKLAMA:


Strzelanie z wydechów dla Pawcia zapewnili kierowcy fiatów 126p. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił zespół Tarło. Tłoczno na mieście, podobnie jak przed laty jest właśnie teraz około 15.00. Są również konkursy z nagrodami do wygrania, w takich kategoriach jak: najstarsze auto zlotu, najstarszy motocykl zlotu, największa odległość przejechana na zlot autem, największa odległość przejechana na zlot motocyklem, najładniejszy pojazd zlotu i najgłośniejszy pojazd zlotu.

Organizatorami wydarzenia są: Oldimery Garwolin, KickSter, Sixth Gear4H, Urząd Miasta Garwolin i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Wideo pochodzi ze strony Tłokowisko.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 92

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.