Wiadomości z Garwolina

Pomimo zakazu prowadzenia pojazdów, wsiadł za kierownicę będąc "pod wpłyem" i spowodował kolizję

Dodano:
garwolin - Pomimo zakazu prowadzenia pojazdów, wsiadł za kierownicę będąc

7 lipca w Górznie 24-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, kierujący oplem zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Bł pod wpływem alkoholu. Okazało się też, że nie stosował się do zakazu prowadzenia pojazdów.

-  Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego. 24-letni mężczyzna K.T. zam. pow. Ryki, kierując samochodem marki Opel Astra zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało mężczyzna nie stosował się zakazu sądowego prowadzenia wszelkich pojazdów oraz kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0.96 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadza policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.