Sport

Regionalny charakter Turnieju o Puchar Wójta. Wisła Podwierzbie z naszego powiatu była najlepsza

Dodano:
garwolin - Regionalny charakter Turnieju o Puchar Wójta. Wisła Podwierzbie z naszego powiatu była najlepsza

Kolejny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew miał charakter regionalny. Udział w nim wzięły m. in. drużyny z: Płocka, Dęblina i Kozienic. Po wielu emocjonujących meczach poznaliśmy zwycięzcą: Wisłę Podwierzbie, drużynę z naszego powiatu.

W turnieju dział wzięło aż 16 drużyn podzielonych na cztery grupy: Promnik Gończyce, AVE Krzywda, FC Ślepaki, FC Garbusy, FC Świder, KWS Żabczyńscy, Wilkowyja, TiS Dropia Kozienice, Precizo Płock, CWKS Laliny, Barmania Team Lipsko, Promnik Łaskarzew 2000, Mix Amator, Wisła Podwierzbie, Drukarnia Ragus i Gabaryty Dęblin.

Po fazie grupowej i ćwierćfinałach rozegrano półfinały. Najbardziej emocjonującym meczem było spotkanie: FC Garbusy i Gabarytów Dęblin. FC Garbusy wygrywały już 2 do 0, by na koniec roztrwonić przewagę i przegrać 3:4.  W drugim meczu Wisła Podwierzbie była wyraźnie lepsza od Żabczyńskich (2:0). W meczu o III miejsce KWS Żabczyńscy strzelając jednego gola i nie tracąc żadnego, zapewnili sobie brązowy medal. W finale, również było skromnie. Gabaryty z Dęblina uległy Wiśle 0:1.

REKLAMA:


Zmagania trwały od godziny 7.00 za zakończyły się przed godziną 17.00. Podczas rozdania nagród obecni byli: główny organizator wydarzenia Filip Rutkowski, poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, radny powiatowy Marek Ziędalski, wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz i przewodniczący rady gminy Łaskarzew Jerzy Błachnio.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 122

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.