Wiadomości z Garwolina

Policjanci dzięki bmw ujawnili już 89 wykroczeń i zatrzymali dwa prawa jazdy

Dodano:
garwolin - Policjanci dzięki bmw ujawnili już 89 wykroczeń i zatrzymali dwa prawa jazdy

Nieoznakowane bmw 330i xDrive o mocy 252 KM do 100 km na godzinę rozpędza się w 5,8 sekund, patroluje już drogi powiatu garwolińskiego.

Na początku zeszłego początku tygodnia do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przyjechało nieoznakowane BMW, które już w środę 4 lipca wyjechało na drogi powiatu garwolińskiego. Na pokładzie radiowozu zamontowane są kamery wideo, które rejestrują zachowania uczestników ruchu. Policjanci, którzy jeżdżą pojazdem wyposażonym w videorejestrator, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania kierowców, takie jak: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, wykonywanie niebezpiecznych manewrów na drodze, popełnianie wykroczeń, które narażają na niebezpieczeństwo pieszych, czy przekraczanie dozwolonej prędkości.

Podczas kilku dni służby w nowym nieoznakowanym radiowozie, policjanci ujawnili 89 wykroczeń drogowych, z czego 65 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

policja (, #IP 2bc3539b5f) Odpowiedz

policja to furmanką powinna jeżdzić nadają się kapustę kisić

(, #IP 6d7a1dbf84) Odpowiedz

Policja powinna jeździć oznakowanymi autami, a nie skakać na kasę z zaskoczenia.

Już 89 wykroczeń (, #IP cbdf44e76e) Odpowiedz

Ja bym powiedział że zaledwie 89 chociaż nie wiem ile to było te kilka dni. Kto dużo jeździ ten ten co parę minut widzi jakieś wykroczenie ale może z wypisywaniem mandatu im długo schodzi.

kierowca (, #IP bedb1f665b) Odpowiedz

Bardzo dobrze,powinni częściej pojawiac sie w Żelechowie i Samorządkach bo to co wyprawiają z rejestracją L przechodzi ludzkie pojęcie.