Wiadomości z Garwolina

19-latek z powiatu garwolińskiego pędził 158km/h w obszarze zabudowanym (wideo)

Dodano:
garwolin - 19-latek z powiatu garwolińskiego pędził 158km/h w obszarze zabudowanym (wideo)

W miniony weekend policjanci bialskiej drogówki zatrzymali uprawnienia sześciu kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który pędził 158 km/h. Jego poczynania uwieczniło oko policyjnej kamery. Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę przypominając, że nadmierna prędkość jest wciąż główną przyczyną zdarzeń drogowych.

W sobotę 7 lipca około godziny 19.40, w miejscowości Grabówka, oko policyjnej kamery uwieczniło niechlubnego rekordzistę. Kierujący samochodem marki BMW, 19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, pędził 158 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość aż o 108 km/h .

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli nadal będzie prowadzić, okres ten zostanie wydłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdów w przedłużonym okresie starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.


źródło: lubelska policja

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

policja (, #IP 7c2c20fb16) Odpowiedz

czy kierowca tego samochodu z kamerą też stracił prawko? policjant siedzący obok powinien mu je zatrzymać bo nie nagrywali z sygnałami świetlnymi i sygnałami i zapewnie można mu postawić zarzut 231 nie dopełniuenie obowiązków.szkoda że ludzie o tym nie wiedzą.to super argument do obrony.

Ja (, #IP 534ad1e37d) Odpowiedz

Ciekawe jaki będzie twój komentarz jak taki pirat zrobi krzywdę komuś z twojej rodziny. Co podpadło się i trzeba hejta walnąć?

Prawy (, #IP 41539e133e) Odpowiedz

Kiedyś tak rzeczywiście było, teraz przepisy są zmienione i nieoznakowany radiowóz może przekraczać prędkość w trakcie pościgu.

do garwolińskiego półmózga (, #IP bbac1b4970) Odpowiedz

faktycznie super, a najbardziej super jest wtedy, kiedy taki młokos, który pomylił tor z jezdnią zabije ci matkę lub dziecko. wówczas będzie tak super, że aż strach pomyśleć.

(, #IP 70a3bceec4) Odpowiedz

człowieku i ty jeszcze popierasz tego debila z BMW Policjant ma do tego przywolenie łapiąc piratów drogowych

o to to (, #IP 2bc3539b5f) Odpowiedz

przyzwolenie a nie prawo . Przepis mówi jasno że każdy kto przekracza bez wyjątku policjant też traci prawko ale im prawo komendant stanowi swoje widać . Mogli stać z normalnym radarem . Ciekawe co byś powiedział jakby tobie zabił policjant goniąc kogoś .

158km/h (, #IP 7f8e772fee) Odpowiedz

Na filmiku to nie widać żeby tak szybko jechał chyba że filmik bardzo zwolniony.