Rozrywka | Kultura Garwolin

Wakacje w Bośni i Hercegowinie

Dodano:
garwolin - Wakacje w Bośni i Hercegowinie

W sobotę 23 czerwca ponad 100 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pilawie oraz dzieci i młodzież z gminy Pilawa udali się na zasłużony wakacyjny wypoczynek do Bośni i Hercegowiny.

Wakacje to czas odpoczynku i zabawy. Dzieci i młodzież z gminy Pilawa postanowili wykorzystać część czasu wolnego na zagraniczną podróż do Bośni i Hercegowiny.

- Przebywamy w przepięknej miejscowości Neum nad Adriatykiem. Zwiedziliśmy już Mostar ze słynnym zabytkowym mostem, sanktuarium w Medjugorie oraz podziwialiśmy prawdziwy cud natury - wodospady w Kravice. Odwiedziliśmy również piękne miasto Dubrownik. Oczywiście pogoda była słoneczna, a kąpiele w morzu i opalanie to codzienny rytuał. Z okien hotelu rozciągał się piękny widok na panoramę okolic. Niecodzienną atrakcja była Msza Święta na plaży. Wypoczęci i pełni wrażeń szczęśliwie wróciliśmy do domów i myślimy już o kolejnej podróży zagranicznej – relacjonuje Beata Wyglądała, nauczycielka z PSP w Pilawie.

zdjęcia: Marlena Korab

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 262

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.