Ciekawe tematy z Garwolina

Impreza dla miłośników koni już w najbliższą niedzielę

Dodano:
garwolin - Impreza dla miłośników koni już w najbliższą niedzielę

Urząd Gminy Garwolin, Stajnia Hodowlano-Sportowa „Grabice” oraz Terenowe Koło Hodowców Koni w Garwolinie zapraszają serdecznie na 1. Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody, które odbędą się już w najbliższą niedzielę 15 lipca, przy Sanktuarium Maryjnym w Górkach.

Terenowe Koło Hodowców Koni w Garwolinie, po sukcesach organizowanego co roku Regionalnego Święta Hodowców Koni, postanowiło zorganizować w tym rok dwie imprezy dla miłośników tych pięknych zwierząt. Wprowadzeniem do wielkiego wydarzenia, które szykuje się we wrześniu będą Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody, które odbędą się już w najbliższą niedzielę.

O godnie 9.00 rozpoczną się skoki przez przeszkody w sześciu kategoriach. O 12.00 odbędzie się Msza Święta odpustowa. Pokazy policji konnej z Warszawy zaplanowano na 13.30. Pokazy w ujeżdżaniu odbędą się godzinę później.

REKLAMA:


Dodatkowymi atrakcjami wydarzenia będzie wystawa możliwości operacyjnych policji z Komendy Powiatowej w Garwolinie oraz pokazy Straży Pożarnej i Zespołu Ratownictwa Medycznego z Komendy Zawodowej Straży Pożarnej w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.