Wiadomości z Garwolina

Uroczyste przekazanie kluczyków do nowych wozów dla policji

Dodano:
garwolin - Uroczyste przekazanie kluczyków do nowych wozów dla policji

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie kluczyków do 2 nowych radiowozów, które zostały zakupione ze środków Policji: bmw i kia.

Nowe pojazdy już od zeszłego tygodnia wykorzystywane są przez policjantów w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nieoznakowane bmw oraz oznakowana Kkia trafiły do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Zakupione radiowozy stanowią duże wzmocnienie taboru w garwolińskiej Komendzie Policji.

Kluczyki do nowoczesnych aut odebrał Naczelnik WRD KPP w Garwolinie asp. szt. Dariusz Rogala. Po uroczystości przekazania kluczyków przez Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie, mł. insp. Iwonę Czarnocką oraz posła na Sejm RP Pana Grzegorza Woźniaka, pojazdy zostały poświęcone przez kapelana garwolińskiej Policji księdza Jerzego Kalinkę.

REKLAMA:


Poseł Woźniak podczas przemówienia podkreślił, że jego starania i rozmowy ukierunkowane były na pozyskanie nowych pojazdów dla tutejszej komendy. Komendant podziękowała kierownictwu KWP z/s w Radomiu oraz posłowi, że właśnie do Garwolina jako do pierwszej Komendy Powiatowej Policji na Mazowszu trafiło nieoznakowane BMW i oznakowana kia.

Uroczystości zostały zakończone prezentacją sygnałów dźwiękowo – świetlnych w radiowozach.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

olo (, #IP 5ad9576d4e) Odpowiedz

BMW jest to ulubiony wóz miejscowych laweciarzy. Widać dobry wybór ponieważ tak samo jak w przypadku laweciarzy , dochody będą nieograniczone z tytułu posiadacza takiego wozu :)

Średniowiecze (, #IP 7b25f3abb4) Odpowiedz

A ten klecha co tam robi? Jak kupią sobie nową drukarkę to też ją poświęci?

(, #IP 2d97e1a1f6) Odpowiedz

Niedługo to się jeszcze dowiem że też do powstania mojego dziecka doszło dzięki staraniom posła woźniaka....

(, #IP bd7c937e9a) Odpowiedz

bo tak własnie było

(, #IP 326179bc76) Odpowiedz

Czemu tablice BMW są zamazane, co to za konspiracja :)

Żenada (, #IP 88529b3615) Odpowiedz

BMW już parę dni robi wyniki dla (nie)rządu a teraz dopiero święcenia ? To robota szatana. Anulować wszystkie mandaty. To byłoby zgodne z aktualną linią polityczną. JAJA. Kiedyś nie do pomyślenia.