Wiadomości z Garwolina

Zderzenie trzech aut w Wilchcie

Dodano:
garwolin - Zderzenie trzech aut w Wilchcie

Wczoraj około godziny 18.00 w Wilchcie zderzyły się 3 auta. Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Droga w kierunku Parysowa była zablokowana. Kierowcy byli kierowani na objazd przez Borowie.

Więcej informacji o zdarzeniu wkrótce.

AKTUALIZACJA 16.07.2018r.
- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o 18.23. 22-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Movano jadąc w kierunku Parysowa najechał na tył samochodu marki Toyota Yaris kierowanego przez  47-letnią kobietę , stojącego na pasie ruchu w kierunku Parysowa w oczekiwaniu na możliwość kontynuowania jazdy na wprost. W wyniku uderzenia samochód marki Toyota Yaris został odbity do przodu, a następnie uderzył w tył stojącego przed nim samochodu ar-ki Renault Scenic którym kierował  44-letni mężczyzna oczekujący na możliwość wykonania manewru skrętu w lewo  na posesję. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 72-letnia pasażerka i  kierująca Toyotą. Obie pokrzywdzone zostały przewiezione do szpitala celem  obserwacji i dalszego leczenia. Kierujący pojazdami zostali zbadani na  zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin - informuje asp. sz. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.