Rozrywka | Kultura Garwolin

Zespół SilverBoy wypuścił do sieci kolejny klip

Dodano:
garwolin - Zespół SilverBoy wypuścił do sieci kolejny klip

Zespół SilverBoy zadebiutował w sieci ze swoim autorskim utworem „Jesteś jedyną jedną” w maju 2017r. Wczoraj na YouTube pojawił się kolejny teledysk młodych muzyków z gmin Żelechów, Borowie, Pilawa i Parysów „Piękne Twe Oczy”.

Utwór, który pojawił się w sieci 15 lipca jest stylizowany na lata 80-te/ 90-te. W teledysku możemy zobaczyć również „cuda” polskiej motoryzacji na rejestracjach WG, stare motocykle i kawałek powiatu garwolińskiego m. in. ścieżkę ekologiczną w Hucie Garwolińskiej i sam Garwolin. Na szczególne podziękowania zasłużył Weteran Klub Tura Garwolin, który użyczył pojazdy do klipu.

Zespół Muzyczny Silver istnieje od 2012 roku. Skład zespołu od tego czasu zmieniał się. Obecny skład tworzy pięciu młodych i energicznych chłopaków: Łukasz, Piotrek, Michał, Maciek i Piotrek. Wraz z nowym składem powstała nowa nazwa zespołu- SilverBoy! Zespół zyskał nową odsłonę…

Więcej informacji w making of pod teledyskiem.
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.