Wiadomości z Garwolina

OSP z Unina najlepsza w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych

Dodano:
garwolin - OSP z Unina najlepsza w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych

W niedzielę 15 lipca na terenie przy Domu Strażaka w Wólce Ostrożeńskiej zostały rozegrane zawody sportowo-pożarnicze, w których udział wzięło 7 drużyn. Najlepiej spisali się strażacy z OSP w Uninie.

Z powodu trudnych warunków pogodowych strażacy wystartowali tylko w ćwiczeniu bojowym. Sztafeta pożarnicza się nie odbyła.

Strażacy z Unina zadanie wykonali w czasie 48,05. OSP z Górzna z czasem 50,70 znalazła się na drugim miejscu a OSP z Goździka z czasem 53,28 na trzecim. Dalsza kolejność wyglądała następująco: Samorządki 54,25, Wólka Ostrożeńska 57,43, Chęciny 58,98 i Kobyla Wola 64,50.

W zawodach udział wzięły też 3 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, ale nie zostały sklasyfikowane.

Zawody sędziował mł. bryg. Marek Włodarczyk i kpt. Piotr Filipek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Zmaganiom strażaków przyglądał się przezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Garwolinie i jednocześnie wójt gminy Górzno Waldemar Sabak, przewodniczący rady gminy Górzno Krzysztof Skwarek i wiceprzewodniczący rady gminy Górzno Robert Ochnio.

zdjęcia: WZ

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 21

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.