Rozrywka | Kultura Garwolin

Tancerze ze Street Dance Studio w teledysku KaeN feat. TriKu - Xanax

Dodano:
garwolin - Tancerze ze Street Dance Studio w teledysku KaeN feat. TriKu - Xanax

W marcu tego roku tancerze ze Street Dance Studio otrzymali propozycję występu w teledysku KaeN feat. TriKu – Xanax. W kwietniu wzięli udział w nagraniach. Ich pracę możemy oglądać w sieci już od początku lipca.

- Wszystko wyszło od Apel Records. Pisali do nas już rok temu żeby nawiązać współpracę przy innym projekcie – mówi Dawid Szeląg ze Street Dance Studio. - Tym razem odezwali się jakoś w marcu, do teledysku potrzebowali tancerza. Bez zastanowienia weszliśmy w projekt przy okazji nagrań na planie pojawiła się również trójka naszych tancerzy: Krystian Paczek, Zuza Adamiak i Kasia Adamczyk. Nagranie było realizowane na Farmie Iluzji w kwietniu – mówi założyciel SDS..

- Nie ukrywam fajne, nowe doświadczenie, nagrywaliśmy w krzywym domku, błędnik wariował i ciężko było się tam skoncentrować, a co dopiero tańczyć i powtarzać sceny przez kilka godzin – dodaje Dawid Szeląg.

Efekt wpółpracy tancerzy można zobaczyć w teledysku poniżej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.