Wiadomości z Garwolina

Psy porzucone przy obwodnicy Garwolina. Prośba o pomoc

Dodano:
garwolin - Psy porzucone przy obwodnicy Garwolina. Prośba o pomoc

Urząd Gminy Garwolin poinformował o przykrym zdarzeniu. Ktoś porzucił dwa psy w miejscowości Wola Rębkowska przy obwodnicy Garwolina. Pieski można adoptować.


- Posiadamy do adopcji dwa szczeniaki. Zostały porzucone na drodze serwisowej przy obwodnicy w Woli Rębkowskiej. Zwracamy się do wspaniałych ludzi, którzy są gotowi przyjąć pieska i traktować jak członka rodziny –
czytamy na stronie Urzędu Gminy Garwolin.

Więcej informacji pod numerem telefonu (25) 682 05 60 wew. 45 bądź wiadomości na Facebooku.
Istniej możliwość objęcia programem „Pies do adopcji”. W ramach programu osoba, która zaopiekowałaby się psem otrzymałaby jednorazowe świadczenie w wysokości 500zł.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Porzucone pieski obwodnica Garwolin (, #IP c981b4927a) Odpowiedz

Te pieski nadal są w tym miejscu, dziś biegły za ludźmi chcą pewnie dostać jedzenie, więc w jaki sposób gmina je zabezpieczyla ?

(, #IP 1bf4c8e907) Odpowiedz

Gdyby była sterylka za darmo to by się problem rozwiązał

bezpańskie psy (, #IP 024a6c3864) Odpowiedz

Szkoda że u nas nie ma wilków jak w Bieszczadach to problemu z psami by nie było. Tam wszystkie bezpańskie psy zostały zjedzone a były też przypadki że i na podwórku tylko łańcuch po psie został i nikt tam teraz psa luzem nie wypuszcza.

(, #IP fa913a3e7e) Odpowiedz

Żeby ciebie wilki zjadły debilu

jo (, #IP 2c04745ad1) Odpowiedz

Może kto z gminy podzuciuł te psiocki,zeby sprawdzic jak działa pilotożowy program 500+

śmieszny jesteś tak ci wesoło postaw się w ich skórze kolego (, #IP e0e80f1bb1) Odpowiedz

Osioł (, #IP d4935038d7) Odpowiedz

Ale ty głópi jesteś rozumem nie grzeszysz zrób sobie lub nie ktoś Ci pomoże zrobić dwoje dzieci i też 500 plus będzie buhaa