Rozrywka | Kultura Garwolin

Piknik Strażacki w Sulbinach za nami

Dodano:
garwolin - Piknik Strażacki w Sulbinach za nami

29 lipca 2018 r. w Sulbinach odbył Rodzinny Piknik Strażacki. W programie wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Piknik rozpoczął się od Mszy Świętej, której przewodniczył ks. Andrzej Lemieszek. Po nabożeństwie Jednostki Straży Pożarnej z Gminy Garwolin w uroczystym korowodzie przemaszerowały pod Ochotniczą Straż Pożarną w Sulbinach na dalszą część uroczystości.

Około godziny 13.00 rozpoczął się II Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP z Gminy Garwolin oraz jednocześnie na boisku do siatkówki plażowej II Turniej Piłki Siatkowej OSP z Gminy Garwolin.

W turnieju piłki nożnej udział wzięli druhowie z: OSP Ruda Talubska, OSP Wola Rębkowska, OSP Miętne, OSP Taluba-Feliksin, OSP Wola Władysławowska oraz gościnnie Gmina Garwolin.

W siatkówkę zagrali: OSP Rębków, OSP Wola Władysławowska, OSP Niecieplin i OSP Ruda Talubska.

Turniej piłkarski rozgrywany był w dwóch grupach, po emocjonującej walce każdej z drużyn do finału doszli druhowie z OSP Wola Rębkowska oraz druhowie z OSP Ruda Talubska. Mecz był się obfity w akcje ofensywne obu drużyn, lecz ostatecznie to druhowie z OSP Ruda Talubska przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę, strzelając bramkę na 0:1 w ostatnich minutach meczu.
 
Mecz o trzecie miejsce pomiędzy OSP Miętne a OSP Taluba - Feliksin również trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Pomimo wielu okazji na strzelenie bramki dla obu drużyn, to bramkarze odgrywali główną rolę w tym meczu. Po końcowym gwizdku sędziego, wynik był nadal nierozstrzygnięty, przeprowadzono serię rzutów karnych, w których wygrali druhowie z OSP Miętne. Mecz o trzecie miejsce rozegrany został pomiędzy OSP Wola Władysławowska a Gminą Garwolin. W tym meczu góra byli druhowie z OSP Wola Władysławowska.

REKLAMA:


Miejsca w turnieju:
1. OSP Ruda Talubska
2. OSP Wola Rębkowska
3. OSP Miętne
4. OSP Taluba-Feliksin
5. OSP Wola Władysławowska
6. Gmina Garwolin

Turniej w piłę siatkową plażową wygrali druhowie z OSP Wola Władysławowska przed OSP Rębków.

Trzecie miejsce zajęli druhowie z OSP Niecieplin. Poza podium znalazła się OSP Ruda Talubska.

W dalszej części pikniku przewidziany był pokaz bojówki w wykonaniu kobiet z OSP Miętne oraz pokaz ratownictwa w wykonaniu OSP Ruda Talubska, w którym druhowie pokazali swoją pracę podczas wypadków, gdy zostaje uwięzioną osoba w samochodzie.

Podczas pikniku organizatorzy przewidzieli bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz zabawy z animatorem, tor przeszkód dla dzieci, watę cukrową, zakręcone frytki, klauna oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

W godzinach wieczornych instruktorka GCAK w Sulbinach DBM Fitness zaprezentowała pokaz tańca Latino Fitness, po czym zespół ACTIV zagrzewał mieszkańców do tańca. Imprezę poprowadził Piękny i Boski Zbyszek Perkowski, który polubił naszą gminę za gościnność i wspaniałą organizację.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 157

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Orkiestra (, #IP cd647698f8) Odpowiedz

Szkoda, że autor nie wspomniał o fantastycznej orkiestrze z Pilawy. Dawno nie słyszałem tak czysto brzmiącej orkiestry. Brawo WY :) PS. ...jednostki ..... pojechali... Jakaś nowa odmiana?