Rozrywka | Kultura Garwolin

Dni Miasta Łaskarzew 18-19 sierpnia

Dodano:
garwolin - Dni Miasta Łaskarzew 18-19 sierpnia

W tym roku Łaskarzew obchodzi 600-lecie istnienia. W związku z tym charakter święta miasta, która odbędzie się w dniach 18-18 sierpnia będzie szczególny. W programie nie zabraknie atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sobotę 18 sierpnia wędkarze będą mogli wziąć udział w zawodach o Puchar Burmistrz Miasta. Tego samego dnia o 15.00 sportowcy zmierzą się w różnego rodzaju rozgrywkach sportowych. Na dzieci czekają zabawy z animatorami. Rozdanie nagród zwycięzcom zawodów i zabawa z zespołem Dynamic zakończą pierwszy dzień imprezy.

Niedzielne świętowanie rozpocznie Msza Święta w łaskarzewskim kościele. Na boisku sportowym przy Parku Alejki odbędzie się część rozrywkowa wydarzenia. W programie m.in. koncert Serbianek, występ uczniów ZS nr 1 im. Szarych Szeregów i ZS nr 2 im. Jana Pawła II. W części koncertowej wystąpi również zespół Replay, Reflex, Halina Frąckowiak, Mister Dex, Model MT i Milano.

Więcej szczegółów wydarzenia na plakacie.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.