Wiadomości z Garwolina

Kierowca jadący ciężarówką pod prąd na obwodnicy ustalony

Dodano:
garwolin - Kierowca jadący ciężarówką pod prąd na obwodnicy ustalony

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń KPP Garwolin w toku czynności o wykroczenie, ustalili dane kierującego samochodem ciężarowym w dniu 25 lipca 2018r. na obwodnicy Garwolina, który poruszał się „pod prąd”.

Kierującym okazał się obywatel Bułgarii zatrudniony w polskiej firmie transportowej.

- Kierowca ciężarówki jest wezwany na przesłuchanie. Konsekwencją będzie mandat lub wniosek do sądu o ukaranie, rozstrzygnie się to podczas przesłuchania w charakterze sprawcy
wykroczenia
- informuje asp. Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie.

Przypomnijmy, że 25 lipca w serwisie YouTube pojawił się filmik, na którym widać jak kierowca ciężarówki jedzie pod prąd na obwodnicy Garwolina.

Ciężarówka jechała pod prąd na obwodnicy Garwolina (S17). Na nagraniu, które w sieci opublikowała użytkowniczka Kinga widać jak kierowca tira chce skierować swój pojazd na węzeł Stacyjna, z którego można skręcić na drogę krajową nr 76, w kierunku Garwolina lub Wilgi.

REKLAMA:

"Rozgarniętemu" kierowcy tira chyba udało się wykonać manewr, ale tylko dzięki czujności kierowcy samochodu osobowego nie doszło do tragedii.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.