Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 05-08-2018r.

Dodano:

30 lipca 2018r.

Trzcianka, gm. Wilga

Nieznani sprawcy po pokonaniu zabezpieczeń weszli do budowanego domu, skąd zabrali w celu przywłaszczenia dwie piły spalinowe, podkaszarkę i inne przedmioty o łącznej wartości 1850 zł. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

31 lipca 2018r.

Mościska gm. Trojanów

Podczas prowadzenia wycinki Piotr K. znajdujący się w stanie po użyciu alkoholu (0,11 mg/dm3 alkoholu w wydychanym powietrzu) został przygnieciony przez drzewo. Poszkodowany doznał urazu nogi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

31 lipca 2018r.

Żelechów, ul. Chłopickiego

Ujawniono zwłoki  33-letniego Grzegorza K. Ze wstępnych ustaleń poczynionych podczas czynności procesowych w trybie art.308 kpk wykonanych pod nadzorem prokuratora nie wynika, aby do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

1 sierpnia 2018r.
 
Łaskarzew, ul. Duży Rynek

Do Posterunku Policji w Łaskarzewie zgłosiła się Martyna J. lat 25 i zawiadomiła o  kradzieży  portfela z pieniędzmi, kartami bankomatowymi i dokumentami. Na podstawie informacji przekazanych przez pokrzywdzoną, w bezpośrednim pościgu policjanci z PP Łaskarzew ujawnili i zatrzymali sprawcę kradzieży Janusza K. lat 55. Odzyskano skradzione mienie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

2 sierpnia 2018r.

Łaskarzew

Nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza sklepu skąd zabrał napoje, słodycze oraz bilon powodując straty na kwotę 400zł. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Garwolin

Sąd Rejonowy w Garwolinie zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec Pawła K. l. 24, który w dniu 30 lipca 2018r. w Maciejowicach na skwerku zaatakował nożem dwie nastolatki.

REKLAMA:


Parysów
Nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza budynku Zespołu Oświatowego w Parysowie skąd zabrał pieniądze w kwocie 1710zł. Łączna wartość strat to 3000zł. Postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Domaszew, gm. Maciejowice
Ujawniono zwłoki 64 - letniego Zbigniewa B., ze wstępnych ustaleń poczynionych podczas czynności procesowych w trybie art 308 kpk wykonanych pod nadzorem prokuratora nie wynika aby do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Ruda Talubska
Policjanci w WK KPP Garwolin ujawnili u 24 letniego Daniela P. pudełko z białym proszkiem - zabronioną substancją odurzającą.  Postępowanie prowadzą policjanci z WK KPP Garwolin.

3 sierpnia 2018r.

Garwolin

Prokuratura Rejonowa w Garwolinie zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Daniela N l.35 z uwagi na posiadanie przez niego zabronionych środków odurzających.

Garwolin
W trakcie prowadzenia prac montażowych siatki ogrodzeniowej wzdłuż obwodnicy Garwolina nieznani sprawcy dokonali kradzieży pozostawionej bez nadzoru wkrętarki o wartości 1500zł. Postępowanie prowadzi WK KPP Garwolin. Ustalono sprawcę kradzieży.

Łukówiec, gm. Parysów
Kierujący pojazdem Audi A3 z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, pojazd dachował, na skutek tego obrażeń ciała doznał kierujący i pasażer. Postępowanie prowadzi PP Pilawa.

5 sierpnia 2018r.

Żelechów 

Andrzej M l.23 kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwym (wyniki badania  0,43 mg/dm 3 alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.


Policjanci przeprowadzili 262 interwencje.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.