Wiadomości z Garwolina

Starostwo Powiatowe: Zmiany na stanowiskach dyrektorskich i nowe referaty w ramach istniejących wydziałów

Dodano:
garwolin - Starostwo Powiatowe: Zmiany na stanowiskach dyrektorskich i nowe referaty w ramach istniejących wydziałów

Z dniem 1 sierpnia nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora Wydziału Komunikacji i stanowisku dyrektora Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Zostały też utworzone nowe referaty w Wydziale Geodezji i Wydziale Komunikacji.

- Ze względu na przejścia na emeryturę pani Anny Żurawek – dyrektora Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska, jak również pani Bronisławy Ornat z Wydziału Komunikacji, dyrektorem Wydziału Komunikacji został pan Zbigniew Węgrzynek, a dyrektorem Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska została Agnieszka Gromuł. Pani Agnieszka Gromuł pracuje w Starostwie Powiatowym ponad 25 lat, a pan Zbigniew Węgrzynek pracuje w Starostwie około 10 lat – informuje starosta garwoliński Marek Chciałowski.

REKLAMA:


Dodatkowe referaty w Wydziale Geodezji i w Wydziale Komunikacji


Zostały również utworzone dodatkowe referaty w ramach istniejących wydziałów. - Został utworzony referat gospodarki nieruchomościami w Wydziale Geodezji, który składa się z trzech niezależnych działów. Pierwszy człon to składnica geodezyjna - to jest składnica archiwalna w oznaczeniu państwowym i dyrektor PODGiK jest od razu zastępcą powiatowego geodety. Drugi człon to ewidencja gruntów i budynków i trzeci człon to gospodarka nieruchomościami. Bardzo często w innych starostwach jest ona wydzielona bo ma swoją specyfikę i całkowicie inny tryb. U nas jest w wydziale geodezji, i dlatego też został utworzony referat gospodarki nieruchomościami podległy pod panią dyrektor, którym będzie kierował pan Zenek Gałązka – wyjaśnia starosta garwoliński Marek Chciałowski.

Dwa nowe referaty zostały też wydzielone w Wydziale Komunikacji.
- Referat rejestracji pojazdów, na którego czele stoi pan Krzysztof Paprota. Drugi referat to referat praw jazdy, na czele którego stoi pani Justyna Kender-Ochnik. Obie te osoby pracują około 15 lat w ramach wydziału – precyzuje starosta garwoliński.

Referat gospodarki nieruchomościami powstał z dniem 1 lipca. Referaty w ramach Wydziału Komunikacji powstały z dniem 1 sierpnia.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Droga Redakcjo (, #IP e0736900c0) Odpowiedz

Pani Agnieszka Gromuł czy raczej Pani Agnieszka Gromół?

(, #IP d7ca50d0f6) Odpowiedz

Panie Starosto a dlaczego nie Katarzyna Ornat w miejsce teściowej ? Dokonałby Pan dziedziczenia stanowisk. Głęboko wierzę że odpowiednie służby zbadają tę koneksje.

Starostwo (, #IP 6ea7dd99c3) Odpowiedz

A może tak Kurier zapyta się w ramach reportażu , czy przewiduje się klimatyzacje na dole przy wydziale komunikacji , to jest tragedia dla Klienta i pracownika , temperatura w poczekalni w te upały sięga ponad 40 stopni i co i nic , przecież osoby tam przychodzące to nie Klienci tylko petenci. Pozdrawiam i liczę na to że redakcja przejdzie się w najbliższych dniach i to sprawdzi i coś napisze.

25 lat (, #IP feaffd6e86) Odpowiedz

Oj Panie Chciałowski - wstyd. Pani Agnieszka to dobra kandydatura. Ale Pan powinien wiedzieć, że powiaty cos tak powstały w 1998 r., czyli 20 lat temu. Wsyd dla Starosty, że tego nie wie i zatrudnia Panią Agnieszkę w powiecie od 25 lat

pisz dokladnie (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

oj wstyd, bo jak juz piszesz to pisz precyzyjnie. Reforma administracyjna byla w 1999 roku