Wiadomości z Garwolina

Partner AGD RTV przy ulicy Targowej 2 zaprasza na zakupy

Dodano:
garwolin - Partner AGD RTV przy ulicy Targowej 2 zaprasza na zakupy

PARTNER AGD RTV to dynamicznie rozwijająca się polska sieć sklepów detalicznych, punktów sprzedaży hurtowej i internetowej. Działają na rynku branży AGD RTV, gdzie są obecni od ponad 28 lat i nieustannie się rozwijają. Oferują wyselekcjonowaną ofertę produktów wiodących i uznanych producentów. Są liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór najlepszej jakości towarów to jest na przykład.: sprzęt AGD, sprzęt RTV, aparaty fotograficzne, multimedia oraz kamery video, laptopy,

 tablety, komputery i akcesoria komputerowe, konsole, telefony i nawigacje GPS oraz wiele, wiele innych. Jeden z punktów sprzedaży usytuowany jest w Garwolinie, przy ulicy Targowej 2.Sklep Dora Partner AGD RTV to wykwalifikowani sprzedawcy, którzy pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

Posiadamy sprzęt na każdą kieszeń. U nas znaleźć można pralkę za 800 zł, ale i za 3000 zł, wszystko według potrzeb i oczekiwań klienta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sprzęty do zabudowy i wolnostojące. Nasi sprzedawcy doradzą, podpowiedzą zarówno bezpośrednio w punkcie sprzedaży, telefonicznie, mailowo, jak i na facebooku. Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby współczesnych konsumentów, a nawet je wyprzedzać. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i doskonalimy standardy obsługi, aby nasi klienci chętnie do nas wracali. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, przygotowujemy oferty, również przez Internet. Zapraszamy na nasz facebook, gdzie codziennie pojawiają się nowe posty, gdzie zawsze można znaleźć aktualną gazetkę, porozmawiać z konsultantem. Dodatkowo prowadzimy serwis części do wielu sprzętów.

Przez wszystkie lata naszego funkcjonowania w branży AGD RTV staraliśmy się zbudować silną i rozpoznawalną markę, która osiągnęła bardzo wysoką pozycję na rynku. I udało się, ale nie poprzestajemy w dążeniu do ciągłego udoskonalania jakości świadczonych przez nas usług. Obserwując światowe trendy wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania, by móc jak najlepiej zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. A rozwiązań jest wiele; gazetka, która daje gwarancję najkorzystniejszych cen, dogodne raty, 5 lat bezpieczeństwa w cenie. Wieloletnie doświadczenie połączyliśmy z szeroką wiedzą na temat najnowszych rozwiązań, trendów. W naszym sklepie dowiesz się m. in. czym różni się pralka z silnikiem indukcyjnym oraz technologią quick drive, od tej tradycyjnej, na czym polega najnowsza technologia chłodzenia supreme dual nofrost, oraz jakie są zalety trzeciego systemu chłodzenia fresh zone. Jesteśmy po to aby wspólnie ustalić jak osiągnąć to, na czym najbardziej zależy naszym klientom. Posiadamy własny transport, który wliczony jest w cenę towaru. Sprzęty znajdujące się w sklepie to nie wszystko. Jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie sprowadzić taki sprzęt, jakiego klient poszukuje. Dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów zaspokajać najwyższą jakością usług w jak najkrótszym terminie.

Dora Partner AGD RTV
ul. Targowa 2
08-400 Garwolin
garwolin@dora-agd.pl


Tel. 25 684 31 23

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku.

Galeria 11

Artykuł sponsorowany