Rozrywka | Kultura Garwolin

38. Pielgrzymka na Jasną Górę (Czarnolas-Ciepielów)

Dodano:
garwolin - 38. Pielgrzymka na Jasną Górę (Czarnolas-Ciepielów)

- Mamy poniedziałek, 6 sierpnia, jesteśmy 27 kilometrów bliżej Jasnej Góry niż 24 godzimy temu! Pierwszy raz jesteśmy zadowoleni z pogody! Było prawie idealnie przez cały dzień - piękne słońce i rześki wiatr – tak na swoim blogu jasnastrona.blox.pl piąty dzień pielgrzymki relacjonuje Kuba Nowak.

Na trasie pielgrzymów odwiedził biskup Henryk Tomasik, wieloletni pasterz naszej diecezji.

„To już kolejny dzień kiedy mogliśmy doświadczyć życzliwości i hojności mieszkańców, których odwiedzamy. Do Matki niesiemy intencje wszystkich dobrodziejów, a także pielgrzymów duchowych, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy.

PS. Cały dzień nagłośnienie płatało nam figle.. rano zepsuły się akumulatory głośników. Po przerwie obiadowej stelaż tuby najzwyczajniej w świecie się złamał - to jednak wyjątkowo rzadka sytuacja” czytamy na blogu jasnastrona.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 19

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

spoko (, #IP 40a21b533c) Odpowiedz

Po pielgrzymce to dopiero Kuba zacznie działać politycznie i komentować wydarzenia w Maciejowicach. Na razie odpoczywamy od hejtu.

? (, #IP 2b1337f009) Odpowiedz

Za to przeciwnicy polityczni nie próżnują i hejtują nadal