Wiadomości z Garwolina

Zasnął za kierownicą

Dodano:
garwolin - Zasnął za kierownicą

Wczoraj na drodze wojewódzkiej 801 w Wildze, kierowca peugeota zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie i policja.

- W dniu 6 sierpnia 2018 około godziny 14.30 na trasie nr 801 w miejscowości Wilga, 31 letni mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot zasnął za kierownicą, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kierujący doznał niewielkich obrażeń ciała, był trzeźwy w chwili zdarzenia. Zdarzenie wyczerpało znamiona kolizji drogowej, sprawca został pouczony za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym - informuje asp. szt. Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie.

- Po godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Wildze, gdzie samochód osobowy marki Peugeot zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pomocy medycznej kierującemu pojazdem udzielił zespół ratownictwa medycznego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy OSP -
informuje st. kpt. Tomasz Biernacki oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie

REKLAMA:


zdjęcia: OSP Wilga


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pogroził palcem u stopy (, #IP 369ff8d8f8) Odpowiedz

Co to ma znaczyć?! Gdyby sprawca zderzył się czołowo z autem, którym podróżowała rodzina polucjanta również zostałby pouczony??