Wiadomości z Garwolina

Dzień piąty pielgrzymki (Ciepielów-Jasieniec Iłżecki) - zdjęcia

Dodano:
garwolin - Dzień piąty pielgrzymki (Ciepielów-Jasieniec Iłżecki) - zdjęcia

W środę pielgrzymi z powiatu garwolińskiego pokonali odcinek z Ciepielowa do Jasieńca Iłżeckiego o długości 37 kilometrów.

- „Nie mam sił by przed Tobą Panie stać...” To narazie jedyny komentarz, który przychodzi mi do głowy na myśl o dniu wczorajszym. Piszę dopiero dziś bo wczoraj nie miałem siły - tak na swoim blogu jasnastrona.blox.pl pięty dzień pielgrzymki relacjonuje Kuba Nowak.

W środę pielgrzymi pokonali odcinek z Ciepielowa do Jasieńca Iłżeckiego o długości 37 kilometrów.

Poranną Mszę Świętą sprawowało dwóch biskupów - ks. Henryk Tomasik i ks. Krzysztof Zadarko. Od rana do wieczora słońce nie dawało nam spokoju. Zgrzani, zmęczeni i mocno opaleni pątnicy dotarli na pole dopiero po godzinie 19.00.

Na trasie spotkali ks. proboszcza garwolińskiej kolegiaty Ryszarda Andruszczaka, który dostarczył całej grupie 7a paczki i zimne na pole. Ze względu na późną porę Apel Jasnogórski odśpiewali w drodze.

Link do wideo TUTAJ

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 16

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Bolek (, #IP ecf8893983) Odpowiedz

Nowak, ty zamiast się modlić to poszedłeś na pielgrzymke żeby gwiazdorzyć. Przystopuj troche chłopczyku i weź się z pracę a nie liczysz na lekki kawałek chleba.

Bo tak jest z TYMI, którzy z Ducha narodzili się... :-) (, #IP 86045378c1) Odpowiedz

Drodzy Pielgrzymi. Pięknie pielgrzymujecie i jak pięknie się uśmiechacie, pomimo tego ogromnego trudu. Drodzy Pątnicy,wspieramy duchowo. Codziennie w łączności na Mszy św. i Apelu. Szczęść Boże! Z Panem Bogiem i Maryją! :-) Przesyłamy ku pokrzepieniu. https://www.youtube.com/watch?v=06zr6ZtT8zk