Wiadomości z Garwolina

60 lat OSP w Korytnicy

Dodano:
garwolin - 60 lat OSP w Korytnicy

60 lat to wielki jubileusz Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytnicy. 19 sierpnia strażacy będą wspólnie świętowali okrągłą rocznicę istnienia. Tego dnia zostanie poświęcony, przekazany niedawno jednostce wóz strażaki, a zasłużeni druhowie otrzymają wyróżnienia i medale.

Zbiórkę jednostek przed budynkiem OSP w Korytnicy zaplanowano na 13.30. Msza święta w korytnickim kościele zostanie oprawiona pół godziny później. Po nabożeństwie uroczystości przeniosą się ponownie pod budynek strażnicy.

O 15.30 podczas oficjalnej części uroczystości zostaną poświęcone samochody pożarnicze. Poznamy rys historyczny jednostki, następnie zasłużeni strażacy otrzymają medale i wyróżnienia. Część oficjalną zamkną przemówienia zaproszonych gości.

Defilada pododdziałów odbędzie się o 17.30. Organizatorzy wydarzenie przygotowali atrakcje dla dzieci i dorosłych. Więcej szczegółów na plakacie.

REKLAMA:


Plakat jest dostępny TUTAJ.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.