Wiadomości z Garwolina

Awaria w Orange. Bez internetu 3500 odbiorców. Naprawa trochę potrwa. Co robić?

Dodano:
garwolin - Awaria w Orange. Bez internetu 3500 odbiorców. Naprawa trochę potrwa. Co robić?

Dziś nie działa internet stacjonarny Orange w wielu domach w Garwolinie i okolicach. Można temu jednak jakoś zaradzić.

Dziś bez internetu Orange jest wielu mieszkańców Garwolina i okolic. Firma tłumaczy, że doszło do większej awarii. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo pracownicy firmy informują, że sieć zacznie znów działać dopiero jutro o 9.00.

Jak poradzić sobie bez internetu?
Użytkownicy internetu Orange, którzy mają komórki w sieci mogą skorzystać z opcji udostępniania internetu z telefonu. Jeżeli komuś skończył się pakiet danych, może zadzwonić do biura obsługi klienta Orange i poprosić o doładowanie. Firma udostępnia dodatkowy pakiet za darmo.

REKLAMA:


AKTUALIZACJA 15.39:
Internet już działa.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Adela (, #IP 518eee6afc) Odpowiedz

Jestem za zniesieniem niewolnictwa w UG w Maciejowicach.

Awaria internetu (, #IP 62b42d02c3) Odpowiedz

Niestety na infolinii Orange nie maja pojecia o doladowaniu pakietu internetu za darmo Pani odesłała mnie z kwitkiem Wprowadzanie uzytkownikow w blad

hipis (, #IP ef7ac8135b) Odpowiedz

To straszne. Jak można wprowadzić w błąd ćwokow, wieśmaków garwolinsko-pilawskich, którzy zawsze wszystko muszą mieć naj.